«Кузня на Рибальському» оскаржить в апеляційній інстанції рішення Окружного адміністративного суду м. Києва щодо заборони розпоряджатися нерухомим майном.

На думку адвокатів підприємства, ухвала очевидно незаконна. “Кузня на Рибальському” не має жодного стосунку до позову громадянки,  який вона до того ж ще не подала, а лише… збирається подати.  Винагорода так званим “викривачам” відповідно до закону виплачується за рахунок бюджету органами Державного казначейства. Попри те, що Кодекс адміністративного судочинства такого  виду забезпечення позову як арешт майна не передбачає, фактично ухвалою суду накладено арешт на нерухоме майно підприємства.  Вимагати ж арешту майна в подібного роду справах мають лише правоохоронні органи, а не окремі фізичні особи.

Не дивно, що всі ці очевидні речі були проігноровані суддею. Суддя Аблов добре відомий своїми вкрай сумнівними підходами до справ проти учасників Майдану та інших резонансних справ. Така «робота» стала підставою для кількох дисциплінарних проваджень щодо цього одіозного судді. Аблов – фігурант розмов, оприлюднених НАБУ в рамках кримінального розслідування, які свідчать про його систематичну протиправну діяльність.  «Шеф, давай что-то учудим», – одна з крилатих фраз його розмов.

Таки учудив. Неправомірне рішення Аблова не лише завдає шкоди «Кузні на Рибальському», яка в умовах економічної кризи і пандемії з усіх сил утримує робочі місця. Воно також і навіть в першу чергу б’є по безпеці країни.

Для успішного виконання державного оборонного замовлення підприємство планувало й надалі планує брати кредити під заставу майна. Однак, арешт позбавляє нас можливості залучити обігові кошті для виконання своїх зобов’язань перед державою із зміцнення її обороноздатності та спроможності протистояти російській агресії.

Очевидно, це саме те, чого прагнуть проросійські сили, слід яких у позові та рішенні суду важко не помітити, особливо якщо аналізувати погляди та біографію Андрія Портнова та пов’язаних з ним осіб.

назад
Замовити каталог