Технологічний комплекс для знищення непридатних ХЗЗР

Комплекс Куто-100

У поточному місяці ВАТ “Завод” Ленінська кузня “ успішно завершив виготовлення і збірку модулів дослідницько-промислового зразка пересувної модульної установки для знищення непридатних хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР) та інших токсичних відходів Куто-100 ( Комплекс ).

Як повідомлялося раніше промислові випробування і контроль якості очистки димових газів і пірогазу, одержуваних при функціонуванні Комплексу , заплановано провести на промисловому майданчику Замовника в Київській області.

Комплекс Куто-100 може бути застосовний для:

  • знешкодження непридатних та заборонених до застосування хімічних засобів захисту рослин, що містять токсичні хлорорганічні сполуки і важкі метали;
  • утилізації малогабаритного електротехнічного обладнання, що містить синтетичні діелектричні рідини на основі поліхлорованих дифенілів;
  • а також знищення інших відходів з вмістом хлору до 20% і вмістом неорганічних компонентів до 80%.

Продуктивність Комплексу становить 100кг відходів на годину, загальна споживана потужність – 22кВт, основний рід палива – природний газ, а також є можливість застосування в якості палива пропан-бутану. Витрата пропан-бутану – 30 куб.м / год, природного газу – 60 куб.м / год.

назад
Замовити каталог