Спростування неправдивої інформації в ЗМІ

За інформацією, поширеною ЗМІ щодо рішення Солом’янського районного суду м. Києва  щодо доступу НАБУ до документів ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» для вивчення справи про закупівлю бронемашин «Тритон», повідомляємо наступне.

Підприємство отримало зазначену ухвалу суду та на даний час підготувало всі необхідні документи для детективів НАБУ.

Проте, з метою уникнення різних спекуляцій необхідно зазначити, що підприємство не постачало «бойовий дистанційний модуль», а належним чином здійснило поставку для Державної прикордонної служби України, в рамках укладених двох договорів, чотири одиниці БКМ «Тритон-0103» (бойовий самохідний броньований транспортний засіб з озброєнням).

Отже, було здійснено поставку бронемашин, у комплектацію яких входили відповідний бойовий модуль з системою керування вогнем, система зовнішнього зв’язку та передачі даних, комплекс наземної розвідки «Джеб», та інше додаткове обладнання.

Вартість однієї такої одиниці бронемашини в зазначеній комплектації на світовому ринку озброєнь коштує від 1,5 млн. доларів США, що в декілька разів перевищує фактичну вартість однієї БКМ «Тритон», поставленої для ДПС України.

Постанова №345 КМУ передбачає закупівлю спецтехніки, яка ще не прийнята на озброєння, а передається на дослідну експлуатацію, що і було зроблено.

Додатково повідомляємо, що бронемашина «Тритон» пройшла визначально-відомчі випробування не тільки для потреб ДПС України, а і для потреб Нацгвардії України та Збройних сил України.

Більше того, підприємство здійснювало належне сервісне обслуговування зазначених бронемашин, своєчасно проводило необхідні ремонтні роботи, тощо. За наявною інформацією, бронемашини належними чином використовуються Державною прикордонною службою України.

На наступному тижні плануємо провести прес-конференцію щодо зазначених питань на яку запрошуємо представників ЗМІ, детективів НАБУ та експертів з військової тематики. Час та місце будуть повідомлені додатково.

З повагою,
Голова правління                  В.О.Шандра

назад
Замовити каталог