Виробництво гвинтів регульованого кроку

Гвинти регульованого кроку, які виготовляються на заводі, встановлюються на суднах як головні двигуни для забезпечення необхідних режимів руху, включаючи реверсування, без зміни напрямку обертів гребного валу, використовуючи повну потужність головних двигунів.

Гвинти регульованого кроку виготовляються для одновальних і двохвальним силових установок з широким діапазоном потужності і числа обертів (від 145 об / хв. До 500 об / хв і від 520 к.с. до 6600 к.с.) з керуванням як дистанційно, так і з машинного відділення.

На заводі організоване виробництво по виготовленню заготовок ливарним методом і поковок, обробки деталей, збирання вузлів, випробування машин з гарантійним обслуговуванням на флотах. Виробництво забезпечене універсальним і спеціальним устаткуванням і готове для освоєння і виробництва практично будь-якого виду валових ліній з гвинтами регульованого кроку. Гвинтове виробництво має потужності і досвід виготовлення деталей з важкообробних високоміцних лігованих сталей з підвищеними механічними властивостями на рівні високої точності і чистоти обробки.

Замовити каталог